Kadeřnictví

 

V našem kadeřnictví pracujeme pouze s profesionální kvalitní vlasovou kosmetikou Revlon professional, Zimberland profesional, Framesi, Echosline.

Střihy

Abychom Vám mohly nabídnout aktualní trendy ve střizích i barvení pravidelně se školíme v nových technologiích a módních novinkách.

Barvení,melírování a přelivování

Profesionální vlasové barvy,které používáme,byly vyrobeny pod přísnými kvalitativními kontrolami.Jedná se o velmi jemné barvy,které díky kondicionerovým složkám působí na poškozených místech vlasu.Široká škála odstínů zaručí dokonalé krytí šedin i kreativní techniky barvení,melírování a přelivování.

Trvalá

Pokud toužíte po větším objemu,vlnitých či kudrnatých vlasech je trvalá tím správným řešením.Používáme šetrné přípravky,které minimalizují poškození vlasu.

Péče a regenerace

Vlasová pokožka a vlasy stejně jako naše pleť potřebují vodu ke svému růstu.Jejich síla a odolnost na hydrataci přímo závisí.
INTERACTIVES-první řada vlasové kosmetiky schopná udržet vnitřní hydrataci vlasů.
Produkty obsahují ještě učenější aktivní složky-Rýžový protein,Vitamíny E,B3 a A ,Výtažky z řas,Olej z jojoby,Jíl,Šalvěj a rozmarýn,Stopové prvky ,Heřmánek a Mentol.

Nadstandardní ošetření

Zábal jako profesionální ošetření pro hloubkovou rehydrataci a rekonstrukci vlasů.Díky využití tepla umožňuje obnovu vnitřní struktury vlasu,hydrataci a následně snadnou úpravu velmi suchých a poškozených vlasů.Masáž vlasové pokožky zlepšuje oběh krve, oživuje pokožku hlavy a uvolňuje skrytou energii v celém těle. K masáži se používá vlasové tonikum obsahující rostlinné výtažky, které pronikají do vlasové pokožky a vyživují přímo vlasové kořínky.

kontakt                                                                                                   ceník kadeřnictví