Masáže

 

MASÁŽE

Masáž – je stará jako lidstvo samo a patří mezi nejstarší léčebné postupy.
Je v podstatě sdílením rukou jednoho člověka na těle člověka druhého. Pravidelná masáž pomáhá uchovávat zdraví, krásu a energetickou rovnováhu. Podporuje lymfatický systém, zlepšuje zdravotní stav a posiluje organismus.
Máte bolesti? Chcete si odpočinout či vyzkoušet něco nového? Zázraky dělat neumím, ale slibuji, že udělám vše proto, abych Vám maximálně vyšla vstříc a pomohla Vám cítit se lépe.

KLASICKÁ MASÁŽ

Je vynikající prostředek k odstranění bolestí a navození dobré nálady. Pravidelným promasírováním těla nejvíce namáhavých partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům. Pravidelnou masáží se lze dlouhodobě zbavit bolestí.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Masáž je díky svým hmatům příjemnější, než masáž klasická nebo sportovní. Hmaty se provádí plynule a některé partie se při této masáži nerozdělují a tím dochází k lepší relaxaci. Při krásně provedené relaxační masáži klienti usínají z pravidla při prvních hmatech. Průběžně se provádí masáž zad, šíje, masáž horních a dolních končetin. Po masáži ucítíte výraznou psychickou úlevu. 


BREUSSOVA MASÁŽ

Tato masáž je velmi oblíbená. Mnoho blokací máme způsobeno samotným stresem, a proto klienti po této masáži cítí výraznou psychickou úlevu. Jedná se o jemnou a velmi příjemnou manuální masáž zad v oblasti páteře. Tato masáž slouží jako řešení již vzniklého problému (degenerace ploténky), ale také se zabývá prevencí. Působí na svaly okolo páteře, a proto se tato masáž provádí při bolestech zad. Dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti, kterou může způsobit tlak na míšní nerv. Masáž je možno libovolně opakovat. Speciálními hmaty při dostatečném vmasírování masážního třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. 

Vlastnosti třezalky:
Ovlivňuje jak tělesný, tak i duševní stav, působí antidepresivně, zmenšuje tělesnou reakci na stres, zlepšuje krevní oběh, látkovou výměnu a vylučování moči. Používá se jako masážní prostředek při bolesti v oblasti páteře, regeneruje meziobratlové ploténky, je protizánětlivá. 


REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Je velmi příjemná masáž chodidel, kdy původním úkolem byla prevence, ale dnes je používána především k léčbě nebo k urychlení rekonvalescence. Může pomoci tam, kde jiné metody neúčinkují (např. při chronických potížích), popřípadě tam, kde léčba chemickými preparáty není vhodná, nebo při oslabení organismu. Tuto reflexní masáž lze používat jako samostatnou metodu, nebo ji lze kombinovat s klasickou masáží.

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Tato masáž je určena nejen pro vrcholové ale i pro amatérské sportovce. Pomáhají při přípravě na výkon nebo i po něm. Tato masáž není vhodná pro osoby, které trpí chronickým onemocněním. 

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ

Je účinná metoda jako prevence proti „pomerančové“ kůži. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a proticelulitidní hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Tato masáž působí hlouběji na uložené tukové vrstvy s cílem zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy. Dochází tedy k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Pro zlepšení účinku anticelulitidní masáže doporučuji doplnit tuto masáž zábalem, který pomáhá k lepšímu účinku. Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat několik procedur v počátku a poté pravidelně opakovat.
Účinky: 
Vyhlazení kůže a mizení pomerančové kůže.
Odstranění drobných nedostatků kůže, strií.
Bubnování (sekání po stehnech)
Tlak klouby ruky.
Jemná masáž natírání oleje.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Je určena právě pro Vás – ženy v očekávání.
Po těhotenské masáži se budete cítit výborně fyzicky i psychicky, a právě to má vliv na vývoj Vašeho očekávaného potomka. Pravidelná masáž usnadňuje průběh těhotenství i porodu. Masíruji pouze nohy, záda, šíje, ruce, v poloze vleže a ve stabilizované poloze na boku s polštářky a zachumlaným bříškem v dece. Respektuji, že bříško je jen Vaše, a proto se ho při masáži nedotýkám. Tato masáž se podřizuje příjemnému pocitu budoucí maminky. Při masáži používám slunečnicový nebo kokosový olej, který zvyšuje elasticitu kůže. 
Účinky:
Ulevuje od bolesti zad a hlavy.
Pomáhá proti otokům končetin, nevolnostem a dalším těhotenským obtížím.
DO KONCE TŘETÍHO MĚSÍCE TĚHOTENSTVÍ JE TATO MASÁŽ ZAKÁZANA!

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Tato masáž patří mezi nejluxusnější masáže. Zažijete dokonale uvolnění těla.Teplo z kamenů pomáhá uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče, uleví od bolesti v kloubech. Teplo, které rozehřeje Vaše tělo, s následnou masáži Vás naplní energií pro chladné a tmavé dny. Velmi pozitivní vliv má také na tok lymfatického systému, který pomáhá odplavovat škodlivé látky z těle člověka.


ZÁBAL Z BAHNA Z MRTVÉHO MOŘE

Minerální bahno z Mrtvého moře je 100% produkt Mrtvého moře z břehů Jordánska. Bahno obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromu a dalších důležitých minerálů, které působí uklidňujícím účinkem na celé tělo. Bahenní zábaly z Mrtvého moře mají výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a pohybového aparátu, zmírnění bolestí při revmatismu, artritidě, napomáhá hojení po operačních stavech, ran a jizev. Bahno z Mrtvého moře také výrazně, příznivě působí na LUPENKU, AKNÉ, EKZÉMY, CELULITIDU a další kožní onemocnění.
Před aplikací je možné zařadit peeling se solí z Mrtvého moře a poté zábal z bahna z Mrtvého moře, které je nahřáté na příjemnou teplotu lidského těla. V zábalu si odpočinete 30minut.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Vyniká svou schopností zadržovat teplo, prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Parafínový zábal zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Rovnoměrným působením tepla dochází při tání k výraznému vstřebávání účinných látek do hlubokých vrstev tkáně. Kromě přímého účinku je velmi příjemná i uvolňující se vůně bylin. Pozitivní a zklidňující působení zábalu prohlubují účinky předchozí procedury - masáže.
Parafínový zábal - Ajurvédské bylinky - pomáhají při nástupu viróz a při onemocnění horních cest dýchacích.


 


kontakt                                                                                                                                                                                  ceník masáží